26 października 2016

Wybór tytułu

Kochani, jak widać ktoś jednak chce kupić moją książkę/książki, więc jeżeli to dojdzie do skutku (nadal nie podjęłam ostatecznej decyzji) to po prawej macie ankietę w której wybieracie tytuł jaki chcielibyście mieć na półce.
W propozycjach padały też tytuły "Dług", "Nie powiem dobranoc" Seria "W cieniu ludzi" i nawet stare teksty. Ale nie biorę ich pod uwagę. Na pewno nie Zmiennych, ani Długu. Dlaczego Długu? Nie jestem w stanie wrócić do tego tekstu. Nie znoszę go, nie lubię, wiąże się z przykrymi chwilami i mimo że dla wielu jest dobry, ja nie mam ochoty brać się za pracę nad nim. Za dużo rzeczy by do mnie wróciło, a tego nie chcę. Dawniej go uwielbiałam, byłam z niego zadowolona, dumna, bo włożyłam w niego mnóstwo pracy, ale wszystko uległo zmianie.
A Zmiennych po prostu nie widzę jako książek. Reszta tekstów, uważam, że nadaje się tylko na bloga, a "Nie powiem dobranoc" cóż, na razie nie.
Połączonych biorę pod uwagę, ale jest to tekst, który potrzebuje nie tylko poprawy, ale całkowitej przeróbki. Dodania wielu rzeczy choćby opisów. Całkowitego zredagowania go. Tak mi się w każdym razie wydaje. Natomiast te teksty które są ebookami także potrzebują pracy nad nimi, ale na pewno dużo mniej.

Głosujcie w ankiecie na to co byście chcieli w przyszłości zobaczyć na półce jako książkę. Owszem ostateczna decyzja i tak należy do mnie, ale chcę znać też Wasze zdanie i to nim się mimo wszystko będę kierować. :)

12 komentarzy:

 1. Ja się nie wypowiadam, kupię wszystko ale w formie elektronicznej i tak ściana książek nie pozwala mi oddychać w małym mieszkaniu.:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że można oddać głos tylkona jedną pozycje:( bo widzę oczami wyobraźni dwa tytuły w moich dłoniach :coś nowego-fantazy i moich ulubionych Połączonych. Jesteś okrutna każąc wybierać!!!!
  Pozdrawia
  Mefisto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem. Ale spoko, zobaczę jak się wszystko ułoży to może kiedyś uda się Wasze ulubione tytuły wydrukować. To na razie próba. :)

   Usuń
 3. Z chęcią kupiłabym Połączonych, ale nie wiem co chcesz zmieniać. Może czytałam ten tekst jakiś czas temu, ale myślę, że wiele nie powinnaś przy nim robić.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Błędy, rozbudowanie scen, opisów. Dużo by się rzeczy znalazło do poprawy. :)

   Usuń
 4. Trochę szkoda abyś wydawała książkę. Nie każdy ma środki aby ją kupić niestety. Ja sama nie wiem czy będzie mnie stać na kolejną książkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To że nie każdy ma środki, aby kupić książkę nie oznacza, że ja nie mogę książki wydać. Mnie też nie stać na kupowanie wielu książek, a autorzy je wydają. :)

   Usuń
 5. Jedyny minus, to to, że muszę wybrać jedną pozycję,a ja chcę dwie :(
  Wybrałam "Spontaniczną decyzję" bo ja po prostu jestem po uszy zakochana w tym opowiadaniu, ale "Buntownika" też kocham i też bym go chciała.

  I coś nowego z Fantasy też bym chciała..... no jak tu się na coś zdecydować >.<?!~

  Pozdrawiam, Floo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, decyzja jest trudna. Ale czasami trzeba wybierać. :)

   Usuń
 6. Trochę szkoda abyś wydawała książkę. Nie każdy ma środki aby ją kupić niestety. Ja sama nie wiem czy będzie mnie stać na kolejną książkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. RiZe, po co piszesz drugi raz to samo, że szkoda, aby Luana wydawała książkę? Już Ci na to odpowiedziała. Ja chcę aby jej się udało z książką.

   Karolina L.

   Usuń
 7. Ja chcę Buntownika!!!!! Jakby kto się pytał, to ja Kiko:). Połączonych też!!! Błagam cię!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. :)