Moje ebooki


Stare, listy znalezione na strychu, pisane przed sześćdziesięcioma laty, rozpoczną początek czegoś niezwykłego. Dwaj mężczyźni otrzymają szansę na miłość. Może dzięki temu, niespełnione przed laty uczucie, znajdzie swe szczęśliwe zakończenie, gdy połączą się w jedno dwie osoby narodzone z krwi przodków, których ręką pisano odnalezioną korespondencję.


Zapraszam do zakupu: KLIK

PostDo kupienia: http://www.beezar.pl/ksiazki/klucz-do-serca

Dylan Hill, były haker, pracuje dla policji. Żyje samotnie i jest mu z tym bardzo dobrze. Realizuje się w świetnej pracy, życie osobiste i uczuciowe odkładając na bok. Nie myśli o ustatkowaniu się, woląc bardziej przygodny seks od czasu do czasu, niż związek i kłopoty, które zawsze się z tym wiążą. Tyle tylko, że na swojej drodze spotyka kogoś, kto postanawia zmienić ten stan rzeczy i dostać się do jego serca.


 Do kupienia: http://www.beezar.pl/ksiazki/porcelanowe-szczescie


Damon ma wszystko, czego zawsze w życiu pragnął: pieniądze, wspaniałą
rodzinę, przyjaciół, karierę. Jest współwłaścicielem sieci hoteli. Spełnił się w
życiu i wydaje się być szczęśliwy. Czy aby na pewno? Kiedy jego serce ciągle
jest wolne, a pragnienia związania się z kimś nie dają mu spokoju, powrót do
pustego domu nie przynosi ukojenia, wtedy trudno mówić o prawdziwym
szczęściu. Nie wierzy, że coś się w jego życiu może zmienić i postanawia
podążać dalej drogą, którą szedł przez całe lata. Nie wie, że przekorny los lubi
płatać figle i szykuje mu niespodziankę. 


Kamil Zarzycki to tytułowy buntownik. Idzie przez życie beztrosko. Spotyka się ze znajomymi, kłóci się z rodzicami, żyje końcem liceum, zastanawiając się czy przystąpić do matury. Kocha gumy do żucia, papierosy, zwierzęta i mężczyzn, ale wciąż jest sam, a jedyny związek rozpadł się dawno temu. Pewnego dnia dowiaduje się, że tata stracił pracę, a rodzina popadła w długi, przez które traci mieszkanie. Mama Kamila podejmuje decyzję o powrocie na rodzinną wieś, gdzie mogłaby z synem zamieszkać u rodziców i podjąć pracę w sklepie swojej matki. Chłopakowi bardzo się to nie podoba, nie chce się przeprowadzać, rozstawać z przyjaciółmi, którzy go akceptują. Nie może jednak w tej sprawie podejmować decyzji, która już została podjęta za niego.
Nadchodzą matury, potem wyjazd do Jabłonkowa, skąd chłopak z rodzicami wyprowadził się kilka lat wcześniej. Powrót do wsi staje się początkiem nowego życia Kamila, jego przemiany, a także początkiem drogi do miłości, która czekała w Jabłonkowie, wsi, gdzie czasami zdarzają się cuda.


Kiedy drogi kochających się osób rozchodzą się przynosząc cierpienie i złość, nie można powiedzieć, że stało się coś dobrego. Pewne wydarzenia sprawiły, że Kamil i Szymon oddalili się od siebie. Żyją próbując zapomnieć o miłości, o tym co razem przeżyli, co ich połączyło.Czy jednak to im się uda, kiedy serca wciąż chcą bić wspólnie?
Może miłość, którą czują będzie na tyle silna, że z powrotem zwiąże ich życia ze sobą. Lecz czy silne uczucie będzie w stanie odbudować zniszczone zaufanie obu mężczyzn? A może miłości już nie ma i tak naprawdę obaj nie mają do czego wracać. A co z wybaczeniem?
Czy tym razem w Jabłonkowie – wsi, w której zdarzają się cuda – stanie się cud zwany miłością?

 Do kupienia: http://www.beezar.pl/ksiazki/pocalunki-w-deszczu

Matt Montgomery niedawno rozpoczął kolejny etap swojego życia. Poszedł na studia, ma dwadzieścia lat, udaną rodzinę i nikomu jeszcze nie oddał swojego serca. Nie marzy o dziewczynach, tym bardziej, kiedy pamięta nieudany związek z liceum. Woli skupiać się na nauce i swojej przyszłości. Uciekając trochę od ludzi wiedzie samotne, zdaniem wielu nudne, rutynowe życie. Tylko wszystko może się zmienić w chwili, gdy pod koła jego samochodu wpada przeznaczenie


 Alex Wilson spędza ostatnie dni wakacji z rodziną w Miami. W barze na plaży poznaje mężczyznę, który mu się bardzo podoba. Nawiązując z nim znajomość dowiaduje się jak wiele ich łączy i jak łatwo można wpaść w sidła zauroczenia.
Joshua Morrison pozwalając zbliżyć się do siebie Alexowi nie przypuszczał, że znajomość przerodzi się w krótki wakacyjny romans zakończony wspólnie spędzoną nocą. To są jego ostatnie dni przed rozpoczęciem nowej pracy. Po przeprowadzce będzie chciał zacząć nowe życie. Czy będzie w nim miejsce dla Alexa? A może nieplanowany romans zakończył się tej gorącej nocy i obaj już nigdy się nie spotkają?
Richie Taylor, najlepszy przyjaciel Alexa, kocha taniec, jest wesołym chłopakiem w którego sercu znalazł miejsce ktoś kto go wyśmiewa. Czy chłopak znajdzie swoje szczęście na ziemi?
Oni i nie tylko oni są jednymi z bohaterów tej opowieści mogącej wzbudzać przeróżne emocje. Jeśli ktoś chce ich poznać, przeżyć z nimi wesołe i smutne chwile, pokochać ich lub znienawidzić, zapraszam do czytania pierwszego tomu „W sidłach miłości”. Opowieści opowiadającej historię paru osób, których losy w jakiś sposób połączą się ze sobą.

Dariusz dostaje od swojego szefa zadanie zdobycia dla wydawnictwa jednego z najpoczytniejszych pisarzy. Michał Sobolewski zerwał współpracę z poprzednim wydawcą i zniknął. W pierwszej kolejności Dariusz musi odnaleźć Sobolewskiego, a później przekonać go do podpisania kontraktu z nowym domem wydawniczym. Jednak szybko okazuje się, że nie będzie to takie łatwe – przede wszystkim wpierw musi zmobilizować autora do powrotu do pisania, co wydaje się być ponad jego siły. Szczególnie kiedy patrzy w przerażająco smutne oczy Michała.
Darek wkracza w życie Sobolewskiego, nie wiedząc jak bardzo odmieni to jego życie.
Czy malownicza sceneria małego miasteczka i położonego niemal na odludziu domku otoczonego ogrodem pełnym malw zmieni życie dwóch samotnych mężczyzn? Czy inni, z którymi zwiąże ich ta opowieść, także znajdą swoje miejsce na ziemi?
Do kupienia: http://www.beezar.pl/ksiazki/druga-szansa-czesc-1

Dwa światy pewnego dnia stykają się ze sobą i nigdy już nic nie będzie takie samo.
On wdowiec, ojciec czwórki dzieci, dni poświęca wyłącznie pracy zagłuszając samotność i tęsknotę za zmarłą żoną. Po jej stracie nie chce sobie przyznać prawa do szczęścia. Nie wyobraża sobie żeby w jego sercu zamieszkał ktoś inny, a danie sobie drugiej szansy na miłość wydaje się być czymś nierzeczywistym.
On żyje beztrosko z dnia na dzień, lecz bardzo dobrze wie co to znaczy samotność, nawet jeśli przyjaciele nie pozwalają na to. Jednak cicha tęsknota za czymś, czego nigdy nie będzie miał, a co nazwać mógłby rodziną, nie zostaje zagłuszona.

Los przypadkowo stawia sobie na drodze dwóch mężczyzn, mimo dzielącej ich odległości, i tylko od nich zależy czy ich życie się odmieni, miłość będzie mogła na nowo narodzić się, a ciche marzenia będą mogły się spełnić.

Do kupienia: http://www.beezar.pl/ksiazki/druga-szansa-czesc-2

Los przypadkowo postawił sobie na drodze dwóch mężczyzn, mimo dzielącej ich odległości. Wyłącznie od nich zależało czy dadzą sobie szansę na to by ich życie się odmieniło. By miłość mogła na nowo narodzić się w sercu które przepełniało cierpienie, a ciche marzenia mogły się spełnić.
Nico i Garry już podjęli decyzję, dopuścili do głosu miłość. Przed nimi zaczyna się teraz wspólne życie. Czy droga którą razem postanowili iść będzie prosta? Może mimo tego czego pragną, napotkają na tej drodze zakręty. Wszak życie nie bywa usłane różami. Szczególnie kiedy ulega zmianie. Nie tylko dla nich, ale i dla całej rodziny.

Proszę o nie spoilerowanie w komentarzach. To bardzo ważne, bo nikt nie lubi przeczytać streszczenia tekstu w paru słowach. Jeżeli ktoś chce zaspoilerować proszę to oznaczyć dużymi literami: uwaga spoiler.  :)

30 komentarzy:

 1. Za późno. 'Joasia' już zepsuła czytanie spoilerami. Podziekujmy Joasi.
  W piątek będę mieć pieniążki to kupię e-booka. Mimo że i tak wiem już jak sie skończy kto z kim jak i do kiedy.
  Ugh za spoilery powinni kary nakładać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Spoilery to zło. Najlepiej nie czytać komentarzy i innych opinii.

   Usuń
  2. Sama uważam, że spoilery to coś bardzo złego. Pisałam Joasi, żeby dała komentarz tutaj, zaznaczając, że to spoiler. Dodała tam... Niestety, nie można go stamtąd już usunąć. Ale mam nadzieję, że taki spoiler nie przeszkodzi nikomu w czytaniu. :)

   Usuń
  3. Przecież Ty jako autorka bloga masz pełne prawo do całkowitego usunięcia dowolnego komentarza...

   Usuń
  4. To na blogu, a komentarz nie jest na blogu, tylko na beezar.pl :)

   Usuń
 2. Czy jest jakaś możliwość zapłaty na tej stronie, jeśli nie mam polskiego konta bankowego? Szukałam w FAQ i w ogóle, ale nie mogę nic na ten temat znaleźć, a głupio byłoby kupić i nie móc zapłacić ._.'

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można zapłacić zwykłym przekazem pocztowym. Tylko trzeba wtedy dłużej czekać na odblokowanie ściągnięcia ebooka. Ale pewnie można zapłacić jak się chce. Ważne by kasa dotarła. Dostaje się dane itd. do konta, na które wpłaca się pieniądze.
   M.

   Usuń
  2. Dokładnie, myślę, że nie ma problemów jaką droga docierają pieniądze. Nie mam informacji na temat nie polskich kont bankowych. Ale w ostatecznym zamówieniu dostaje się dane do przekazania pieniędzy, adres, numer konta i chyba nie ma różnicy przez jaki bank, konto było to wpłacane. Także Dhiro odezwij się czy były jakieś problemy, czy wszystko w porządku.

   Usuń
 3. Napisze na pewno, ale teraz nie czytam choć juz kupiłam bo zabiram na wakacje. Dzięki że zdążyłaś znim stracę neta w krzakach w które sie wybieram:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To życzę udanych wakacji i miłego czytania. :)

   Usuń
 4. SPOJLER (chyba)
  .
  .
  .
  (serio to może być spojler, więc zastanów sięe czy chcesz czytać dalej ;p)
  Nie podoba mi się...:/ Czytając ich historię nie mogłam się pozbyć wrażenia, że Dylan jest nierealistyczny: taka postać bez wad, ideał nad ideałami, psychiczny heros. Nie lubię takich postaci, ale nie dlatego, że są niefajne, niemiłe, ale nierealne. Dobrze, że chociaż te skarpety rozrzucał, to go na chwilę czyniło człowiekiem. Za to Tyler już nieco lepiej, uśmiałam się wyobrażając sobie moich znajomych informatyków z filiżanką albo w gajerach. To było tak dziwne, że na swój sposób możliwe i fajne.
  Nie wierzę w uczucie od pierwszego wejrzenia. Ani tym bardziej od pierwszego dymania, jak mówi mój znajomy. I szczerze mówiąc nie widzę tam żadnego rozwoju, postępu, zmian w ich relacjach. Dylan kocha i cierpliwie czeka, Tyler nie kocha, ale łaskawie pozwala się kochać. I nagle łup, doznaje olśnienia...
  Innymi słowy, zdecydowanie wolę pierwszy tom, choć tutaj okładka zdecydowanie lepsza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomyliłaś Dylana z Taylerem i odwrotnie. Dylan nie rozrzucał skarpetek tylko T.
   A ja w milość od pierwszego wejrzenia wierzę. Sama to przeżyłam i dzisiaj moja miłość jest moim mężem. Opowiadanie przeczytałam. To fajny romans. Takie są romanse. :-))

   Usuń
  2. Boru, rzeczywiście! Dzięki za zwrócenie uwagi... No jak zwykle, nie mam pamięci do imion! :(
   Mój partner też jest takim "z pierwszego wejrzenia", ale to nie miłość przecież, tylko chemia, feromony, zainteresowanie. Miłość dopiero z tego można stworzyć, bądź nie.

   Usuń
  3. Moim zdaniem, miłość ma tyle odmian, że wszystko jest możliwe. A zainteresowane, feromony można łatwo pomylić z miłością. Szczególnie jeżeli się jej szuka i za wszelką cenę chce się ją zdobyć.
   Szesana, tak pomyliłaś imiona, ale i sytuacje. To Dylan miał garniak i pił kawę z filiżanki. :)
   Dylan też miał swoje wady, każdy ma, bo wiem, że nie ma ludzi idealnych. Choćby dla mnie taką wadą był pedantyzm Dylana, który byłby chory gdyby zastał bałagan. Z taką osobą trudno żyć. Dylan nie jest psychicznym herosem. Nie wiem dlaczego tak sądzisz. Ma swoje dobre i złe momenty jak każdy w życiu. :) W krótkim tekście nie da się wszystkiego pokazać. Właściwie Klucz to taki dodatek do Strychu. Kolejna część nie będzie miała z panami niczego wspólnego.
   Dziękuję za szczerą opinię. :))

   Usuń
 5. Trudno mi komentować bo wszytko mi sie bardzo podobało i tyle. Czekam z utęsknieniem na kolwjny tom:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mam polskiego konta a chciałabym kupić książkę czy jest możliwość zapłaty paypal ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdę mówiąc nie wiem jak to jest z opłatami zagranicznymi. Nie znam się na tym. Zrobiłam scrina w jaki sposób można zapłacić za produkty na Beezarze. http://s6728.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?e=E3dsgjMUb3dRCMdaleSImahQA8iJpiP47Tsua6CmFFXRnX-MQcU6Re8wnBxFsjLb6IvN7qFh4DiPEOb8QdQfrXPOYIVScmFvBdyvOzSQ_DQ&pv=2
   Zapytam jeszcze kogoś z właścicieli beezara jak takie opłaty robić. Ale moim zdaniem nie powinno być problemów ze zwykłymi opłatami. Przecież na konta zagraniczne także wpłaca się pieniądze. :) Ale popytam i odezwę się.

   Usuń
 7. Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie odpowiedź otrzymam dopiero jutro.

   Usuń
  2. Dostałam taką odpowiedź: "podczas opłaty jest opcja płatności kartą - druga od lewej w górnym rzędzie. Powinna działać na całym świecie z kartami Maestro, MasterCard i Visa" Nie powinno być z tym problemów. Ale nie wiem czy masz taką możliwość. Jeśli nie to będę dalej pytać.

   Usuń
 8. To sa karty kredytowe. Nie posiadam takiej . A jak masz możliwość spytaj ich o swift banku. Brat mi powiedział ze na polskie konto moge zrobić zwykły przelew tylko muszę mieć swift :) fakt ze wtedy trochę poczekam bo bodajże idzie 3 dni taki przelew ale można spróbować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to chyba od tego co Ty zrobisz zależy ten swift. Ja się zapytam, ale nie wiem co beezar i payu mogą mieć z tym wspólnego. A nie masz możliwości, żeby ktoś zapłacił kartą za zakupy? Ja sama nie mam karty, podkradam mężowi. :) I napisz do mnie na maila: Luana@onet.pl żeby tutaj nie spamować, bo to jednak strona dla komentarzy. :)

   Usuń
 9. Kiedyś, jak już będę sławna i bogata, kupię wszystkie twoje ebook'i *-* A na razie zadowolę się czytaniem po pierdyliard razy każdego rozdziału każdego opowiadania na blogu i czekaniem na kolejne XD

  OdpowiedzUsuń
 10. Właśnie mam za sobą pierwszą część piątego tomu Obrazów miłości i już teraz mogę powiedzieć, że to kawał świetnego tekstu. Kolejny tom już zamówiony. Niestety na jakiś dłuższy komentarz musisz poczekać, aż skończę go czytać ;)
  Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
  Underthewater.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za zakup i cieszę się, że tekst Ci się podobał. Mam nadzieję, że drugi tom także przypadnie Ci do gustu. :)

   Usuń
  2. Zakochałam się w tej historii. Niech ci, co sądzą, że bajka kończy się wraz ze ślubem się wypchają, bo prawdziwa opowieść zaczyna się dopiero później. Tak, jak w tym wypadku. Pierwsza część mnie zauroczyła, ale zakochałam się dopiero w drugiej. Bardzo ci za nią dziękuję. Mam nadzieje, że nie zrezygnujesz z pisania, bo dla większości z nas byłaby to prawdziwa tragedia. Czekam na więcej takich perełek. No i zgadzam się z Anną, ja również mam nadzieje, że wrócisz choć na chwilę do pisania tekstów z kulturą japońską lub z fantasy w tle. Uwielbiam takie :)
   Pozdrawiam i życzę muuultum weny :*
   U-water.

   Usuń
 11. Moja droga kupiłam kiedyś na
  book-self.pl kilka Twoich książek. Chciałam dzisiaj do nich wrócić lecz niestety po formacie laptopa usuneły się. Mam na poczcie linki do tych zakupionych e-booków lecz mi ich nie otwiera. Czy strona book-self.pl dalej działa i mam jeszcze jakąś możliwość odzyskania tych czydadełek czy niestety nie? Masz może jakieś informacje na ten temat? Dawno nie wchodziłam na żadną stronkę z e-bookami więc się nie orientuje w tym temacie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety strona jako Book-self już nie działa. Właścicielka porzuciła sklepik i chyba nie ma możliwości pobrania książek. Teraz zamiast Book-self jest https://bucketbook.pl/ ale nie wiem czy tam można te książki odebrać. Może skontaktuj się z nimi i powiedz jaka jest sytuacja i czy jest możliwość odzyskania kupionych ebooków. Może coś tam zostało w papierach lub była właścicielka coś na ten temat wie. Ale podejrzewam, że jest to sytuacja nie do uratowania. Najlepiej zakupione ebooki trzymać też na pendrive, płycie, gdziekolwiek, bo jak widać sklepy często zaprzestają działalności. Jeżeli się nie uda pobrać ponownie tekstów, to ja Ci je wyślę, ale po przedstawieniu jakiegokolwiek dowodu zakupu. Choćby screna tych linków czy czegoś. Twoje dane nie są mi potrzebne także o to się nie martw. Wtedy wypiszesz mi jakie to były teksty i wyślę je. Najpierw jednak spróbuj z tym sklepem. Bo to właśnie były book-self tylko z innymi właścicielkami. :)

   Usuń
 12. Dzięki wielkie za informacje zobaczę co da się zrobić. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem już, że raczej nic nie da się zrobić. Napisz do mnie prywatnie na Luana@onet.pl

   Usuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. :)