22 września 2014

Prezent od losu - Rozdział 10Mam nadzieję, że ten rozdział się wstawi, gdyż wczoraj ustawiłam wrzucenie go automatycznie. Zrobiłam to z takiego powodu, bo przez remont mogę nie mieć czasu lub dostępu do internetu przez kolejne dni, szczególnie przez cały dzień, więc nie chciałam Was zostawić bez rozdziału i bez jednego słowa, czy wrzucać go późnym wieczorem. 
 
Dziękuję za komentarze i zapradzam na 10 rozdział. Przed Wami jeszcze 7 rozdziałów, a później odchodzimy od Wilczków co pewnie wiele osób ucieszy. :) W przyszłości będzie 4 część wilczków, historia o doktorku musi powstać, ale nie wiem kiedy i może nawet z rok trzeba będzie na nią poczekać, a może i mniej. :)ROZDZIAŁ 10

Jedyną odpowiedź, jaką posłał Luisowi, było schwytanie go za rękę, wciągnięcie do pokoju i zamknięcie za nim drzwi. Przekręcił kluczyk w zamku, aby nikt im nie przeszkodził. Odwrócił chłopaka plecami do siebie, przyparłszy go do ściany. Polizał po szyi, pachnącej mydłem. Luis musiał się właśnie umyć zanim przyszedł do niego, wcześniej pachniał potem i perfumami. Przesunął ręką po jego boku.
– Masz sekundę, żeby stąd wyjść. Po tym czasie już jesteś mój.
– Nie mam zamiaru już uciekać – odpowiedział Luis z ochotą poddając się dotykowi Alessia. – Jestem twój, teraz i na zawsze. – Odwrócił głowę, by wyjść na spotkanie drugim ustom. Nie w delikatnym, strachliwym pocałunku, tylko namiętnym, rozpalającym trzewia, sprawiającym, że świat zaczyna wirować. Alessio wdarł się językiem do jego ust, całując go zachłannie, głęboko, robiąc to tak, jak nikt inny przedtem. Nie chciał się już przed nim i niczym bronić. Przychodząc tutaj podjął ostateczną decyzję. Oddał zachłannie pocałunek, splatając ich języki ze sobą i odwracając się powoli w jego ramionach. Objął Alessia jedną ręką wokół pasa, drugą chwycił go za kark przytrzymując przy sobie. Mokre włosy mężczyzny połaskotały jego dłoń. Ich wargi pożerały się we wzajemnej pieszczocie, a ciała sprasowały ze sobą na całej długości.
Słowa Luisa sprawiły, że nie zamierzał się już przed niczym powstrzymywać. Chciał tego chłopaka ponad wszystko inne. Całował partnera wygłodniale, przypierając go do ściany, wręcz ściskając go pomiędzy płaską powierzchnią a sobą. Rękoma błądził po jego ciele chcąc nacieszyć się tym odczuciem i zbadać każdy skrawek. Luis zgodził się być jego i tylko jego. Pokaże mu jak bardzo się z tego faktu cieszy, kocha i pragnie. Obecność chłopaka i jego zgoda, były bardzo kojące dla niego i jego bestii. Mruczał z zadowoleniem mając świadomość tego, że nie jest już sam.
Nie chciał, aby Alessio odsuwał się od niego, dlatego trzymał go mocno przylegając go mężczyzny, chcąc go czuć całym sobą. Serce biło mu jak oszalałe przepompowując litry krwi w jedno miejsce. Życia mu nie starczy, by na głos mógł opowiedzieć to, co teraz odczuwał. To była istna feeria uczuć tak przeróżnych, pozytywnych, że pławił się w nich biorąc wszystko i czekając na więcej. Nie bał się tego, co stanie się za chwilę, godzinę, chcąc tego całym sobą. Mając pewność co do swoich uczuć i pragnień nie było już nic, co mogłoby go powstrzymać. Gdyby teraz mężczyzna odsunął się, chyba by się rozpłakał. Fala namiętności przelewała się zbyt silnym nurtem po jego ciele, ukryte pragnienia wydostały na zewnątrz, żeby mógł teraz przestać. Chciał tego mężczyznę mieć blisko, najbliżej jak może się połączyć dwoje ludzi. Pragnął się z nim kochać oddając mu siebie, odsłaniając dla niego swoje pragnienia, duszę i równie dużo biorąc. Z pasją badał usta Alessia zsuwając ręce w dół, drapiąc jego ciało. Natrafił na przeszkodę owijającą biodra mężczyzny. Lekko przygryzł jego dolną wargę kończąc pocałunek. Roziskrzony wzrok partnera wypalał w nim dziurę, pobudzał zmysły i zabierał oddech. Przesunął wzrokiem wzdłuż jego szyi, popieścił pierś, by zatrzymać go na białym materiale, który nagle zaczął mu przeszkadzać w ujrzeniu mężczyzny w całej okazałości. Alessio odsunął się trochę od niego i nie robił nic tylko patrzył, jakby czekał na jego dalszy ruch. Ręcznik nie zakrywał tego, że był podniecony. Zresztą w czasie pocałunku doskonale go czuł na swoim biodrze. Nie wiedział skąd przyszła mu ochota, by kiedyś poczuć jak kochanek twardnieje w jego dłoni… ustach. Jęknął zagryzając wargę.
– Zdejmij – wyszeptał Alessio sam mając ochotę wtulić się nagim ciałem w gołe ciało Luisa. Koniecznie musiał się pozbyć jego ubrań.
Luis wsunął palce za materiał czując przebiegające po ciele dreszcze przyjemności. Wbiwszy spojrzenie w zamglone oczy Alessia rozsupłał ręcznik pozwalając mu opaść na podłogę. Położył dłonie na nagich biodrach mężczyzny. Przełknął ślinę odrywając oczy od drugich, skierował je ponownie w dół. Sapnął widząc proporcjonalnie zbudowane ciało i stojącego, grubego, ponad średniej wielkości penisa, którego główka wygięta lekko ku górze dotykała jego. Alessio uchwycił jedną z jego dłoni i powoli zaczął przesuwać w dół swojego biodra ku pachwinom. Wstrzymał oddech kiedy jego dłoń została nakierowana na twardego członka.
– Dotknij. Możesz mnie dotykać i robić co chcesz – szeptał Acardi liżąc Luisa po uchu. Kiedy gorące palce objęły go, instynktownie poruszył biodrami. Potrzebował tego tak samo jak mieć pod sobą Luisa i oznaczyć go.
To było dziwne uczucie, dotykać fiuta nienależącego do niego. Nie było to nieprzyjemne, przeciwnie podobało mu się to i chciał więcej. Już bez obaw przesunął dłonią po członku stwierdzając, że ten jeszcze urósł. Czuł każde jego drgnięcie. Jego własny penis także żył swoim życiem i pragnął zainteresowania. Zanim wypowiedział czego chciał, Alessio jakby czytając w jego myślach podwinął mu koszulkę do góry, a on pozwolił ją sobie zdjąć z trudem wypuszczając go w dłoni.
Odrzucił koszulkę na podłogę, wpijając się ponownie w usta Luisa. Zamierzał mieć go nagiego, więc bez ociągania dobrał się do zamka od spodni. Chłopak pomógł mu w tym swoimi drżącymi rękoma. Gdy spodnie podzieliły los ręcznika stwierdził, że już nic nie dzieli ich ciał od siebie. Luis nie miał bielizny, to go upewniło jeszcze bardziej w tym co zamierzał zrobić. Przykleił ich ciała do siebie kładąc dłonie na pośladkach chłopaka i ściskając je mocno. Potrzebował go tak bardzo, że to aż bolało. Ich fiuty otarły się o siebie ściśnięte pomiędzy ciałami niemal elektryzując każdą komórkę w dwóch męskich ciałach. Przetoczył się przez nich ogień burząc krew w żyłach. Chciał mieć pod sobą Luisa i nie zamierzał na to dłużej czekać. Tym bardziej, że chłopak był bardzo chętny i ocierał się o niego chcąc czuć coraz więcej. Przerwał pocałunek zakładając sobie jego ręce na szyi i chwyciwszy pod pośladkami uniósł go.
Automatycznie zaplótł nogi wokół bioder Alessia, dając się podnieść. Mężczyzna przemieścił się w stronę łóżka, ostrożnie kładąc go na nim. Nie pozwolił mu się odsunąć nawet na milimetr, przytrzymując mężczyznę nogami. Zresztą nie wyglądało na to, że Alessio chce uciekać. Starszy kochanek dobrał się do jego szyi, kąsając każdy jej skrawek, a biodra przycisnął do jego, doprowadzając go do pasji. Odsłonił szyję dając mu do niej pełen dostęp. I cholernie mu się podobało to, co się działo. Jego ciało drżało, nigdy nie było tak gorące jak teraz. Miał wrażenie, że coś w nim zaczyna płonąć, pragnąc wybuchnąć, lecz to, co się działo było to zbyt mało, by dokonać takiej reakcji. Pragnął Alessia jak nigdy nikogo w swoim życiu. Miał świadomość, że to, co się stanie zmieni jego życie i chciał tego, bo bez niego i tak nie mógłby żyć. Dłonie mężczyzny badały każdy skrawek jego ciała. Pieściły go, a wraz z mokrą ścieżką jaką wyznaczył język od szyi ku sutkom sprawiały, że rozpadał się na miliony małych kawałeczków, a każdy z nich nosił w sobie piętno rozkoszy.
– Nie przestawaj mnie dotykać, proszę – wyrwało mu się, kiedy dłoń Alessia zawędrowała pomiędzy jego nogi, a palce głaskały jądra i miejsce tuż za nimi.
– Nie zamierzam przestać. Dam ci jeszcze więcej, kochanie – szept pełen pragnienia rozległ się przy uchu Luisa otaczając je gorącym oddechem.
Luis chwycił twarz swojego kochanka, bo tak już mógł go nazywać, całując chętnie te fantastyczne usta. Popchnął całym ciałem mężczyznę tak, że obaj znaleźli się na boku, a ich nogi splotły się ze sobą gdy ciała przylgnęły ściśle do siebie ocierając się, głaszcząc i pieszcząc coraz zachłanniej. Ręka Luisa sunęła w górę i w dół pleców, dotykając pośladków i biodra Alessia, badając gładką, męską skórę, wyczuwając poruszające się pod nią mięśnie. Był cholernie podniecony i chciał się kochać, ale także poznać ciało kochanka. Przekręcił się tak, że teraz on leżał na starszym partnerze. Otarł się biodrami o niego liżąc w zapomnieniu szyję Alessia. Zacisnął zęby na delikatnej skórze, ssąc ją. Mężczyzna pod nim jęknął, prawie unosząc go na sobie. Jego ręce masowały pośladki Luisa, a palce chwilami zakradały się pomiędzy nie.
– Żałuję, że nie możesz mnie oznaczyć – wysapał Acardi. Minus bycia z człowiekiem, ale pogodził się z tym. Wystarczy, że Luis będzie tak jak teraz chwytał zębami jego skórę doprowadzając go przy tym do gorączki pożądania, która wzmogła się jeszcze bardziej.
– Lubisz gryzienie co?
– Lubię wiele rzeczy i mam nadzieję, że z czasem je poznasz. – Oplótł nogi chłopaka i przerzucił ich obu tak, by to on był teraz na górze. Luis nie był uległym kochankiem i podobało mu się to. Chłopak ponownie chciał zmienić pozycję, więc zaczęli siłować się ze sobą tarzając się po i tak już zmierzwionej pościeli. W końcu przewrócił Luisa na brzuch i unieruchomił pod sobą. Gdy chłopak chciał go z siebie zrzucić wymierzył w jego pośladek solidnego klapsa. Po jego dłoni pozostał czerwony ślad obserwowany z lubością przez Alessia. Młody kochanek mimo tego nie pozostał grzeczny i posłuszny ponownie próbując wydostać się spod niego. Kolejny klaps rozszedł się mocnym dźwiękiem po pokoju, a wraz z nim jęczenie chłopaka, który nie zaprotestował wyglądając, jakby mu się to bardzo spodobało.
Oddychał ciężko przygnieciony przez ciało mężczyzny. Pośladek płonął żywym ogniem, co go jeszcze nakręcało. Jego kutas, ocierający się o pościel, pozostawiał po sobie mokre ślady, a gdy przez chwilę Luis mógł na niego spojrzeć ujrzał wręcz purpurową główkę. Jak tak dalej pójdzie, to nie wytrzyma z pożądania i dojdzie przez samo tarcie. Postanowił poddać się kochankowi i pozwolić mu zrobić ze sobą wszystko co tylko łączyło się z niesamowitą ekstazą.
– Jaki grzeczny. Zdany na mnie – mówił Alessio rozpalony do czerwoności. Uniósł biodra kochanka idealnie wpasowując swój członek pomiędzy jego pośladkami. Powoli poruszał biodrami uważnie obserwując reakcję Luisa. Jakkolwiek go nie potrzebował wziąć, tak równie mocno nie chciał go skrzywdzić wiedząc, że dla chłopaka to będzie pierwszy raz. Dlatego długo go pieścił, szczególną uwagę poświęcając pośladkom i rozmasowując jego dziurkę swoim penisem. Jego fiut zostawiał po sobie doskonałe nawilżenie, a za każdym razem jak czubek trafiał na pomarszczone ciało, Luis zaciskał palce na pościeli, a jego oddech przyśpieszał. Chciał mu dać jeszcze więcej. Zsunął się po jego ciele zostawiając drobne pocałunki na kręgosłupie Luisa. Chciał go tam zobaczyć. Pocałowawszy pośladek, który nadal miał odbitą jego dłoń, rozchylił oba, by ujrzeć różowy otworek, w który się niedługo wbije, śliski od jego preejakulatu. Wysunął język i trącił go samym czubkiem. Luis zareagował na to wypchnięciem bardziej w górę swoich pośladków. Zatoczył językiem kółko, po chwili zatracając się w oralno-analnej pieszczocie.
Zajęczał przeciągle oddając się z pełni Alessio. Było za dobrze, żeby chciał protestować. Jedyne czego chciał, to więcej tego co dostawał. Nawet nie wyobrażał sobie, jak teraz wyglądał, leżąc z twarzą wciśniętą w poduszkę, klatką piersiową spoczywającą na pościeli i wysoko uniesionymi biodrami. W głowie odzywał mu się głos, że taki podobał się swojemu partnerowi i tylko on go mógł takim widzieć, co go uspokajało. Doskonale zdawał sobie sprawę z tego, co mu Alessio robi, a z każdą taką pieszczotą potrzebował znacznie więcej. Płonął, potrzebując, by ktoś zgasił ten płonący płomień. Tym kimś był kochanek, który był sprawcą rozniecenia ognia i tylko on mógł go ugasić. Język Alessia wyczyniał z nim cuda doprowadzając go niemal ku przepaści. Gdyby tylko mógł się otrzeć swoim nabrzmiałym fiutem o coś, natychmiast doszedłby. Z całej siły powstrzymywał się, aby nie wsunąć pod siebie ręki i chwycić za członka. Chciał dojść w inny sposób i gdyby ktoś mu jeszcze wczoraj powiedział, że będzie tego pragnął dostałby w pysk, a do tego kilka kopniaków. Dzisiaj, teraz był rozdygotaną lawiną żądzy bezwstydnie łaknącą swojego kochanka.
Z zafascynowaniem patrzył jak ciasny otworek otwiera się i zaciska. Przeciągnął jeszcze raz po nim językiem i pocałował. Wyciągnął się na całą długość dobierając się na chwilę do karku chłopaka. Na ślepo z szufladki obok wyjął nawilżenie. Muskał ustami skórę partnera na karku i plecach nabierając na palce żelu. Skutecznie drobnymi pieszczotami odwracał uwagę Luisa, by móc go przygotować na siebie. Zapewne nie oszczędzi mu pierwszego bólu, ale zawsze może go zmniejszyć. Zazwyczaj miał już doświadczonych partnerów, ale nie przeszkadzało mu, że dziewicza dziurka Luisa nie była jeszcze penetrowana. To go jeszcze bardziej podniecało i cieszyło. Luis jest i będzie jego, tylko jego, a on będzie jego pierwszym i jedynym mężczyzną. Wsunął w niego palec na co krąg mięśni zareagował zaciskiem, ale zaraz one puściły, gdy ciało Luisa się uspokoiło.
– Spokojnie, kochanie – szeptał czule rozciągając kochanka, a ten po chwilowej niedogodności rozluźniał się. Gdy po długich zabiegach Luis był już gotów, wyjął z niego palce i przystawił kutasa do jego dziurki. Nie wchodził w niego od razu. Główką masował wejście dopóki samo nie otworzyło się i nie pochłonęło go w siebie. Wtedy wepchnął się głębiej stękając głośno. Z całych sił kontrolował siebie, żeby nie wbić się w niego i nie wypieprzyć tak jak tego pragnął.
Poczuł ból rozchodzący się od odbytu do góry, a potem pochłaniającym całe ciało. Do tego nieprzyjemne rozciąganie sprawiało, że zacisnął zęby na poduszce nie chcąc wykrzyczeć swojego dyskomfortu. Niemniej nie chciał, żeby Alessio się wycofał. Próbował się uspokoić i dla większego komfortu rozsunął bardziej nogi. To zaś sprawiło, że nabił się na niego i krzyknął. Uczucie było dziwne, gdyby tak odjąć ból. Świadomość, że wypełnia go kutas Alessia bardzo mu w tym pomogła. I co najlepsze, nadal był twardy jak kamień.
– W porządku? – zapytał Acardi walcząc ze sobą, żeby się nie poruszyć. Dał mu chwilę na przyzwyczajenie się. Tak bardzo chciał, żeby Luisowi było dobrze i, aby chłopak później sam dążył do tego, nie czując strachu przez takim seksem.
– Daj mi jeszcze chwilę. Chyba. Nie wiem, co mam czuć, ale nie jest źle. – Podparł się na łokciach, by jakoś obejrzeć się za ramię. Alessio był wbity w niego i polegiwał na nim opierając się na rękach, w tej sposób twarz mężczyzny znalazła się blisko jego. Ujrzał w jego oczach nie tylko głód, ale i obawę. – Nie jest źle – zapewnił go. Jego ciało chyba przyzwyczajało się do intruza, bo ból powoli ustępował.
– Jesteś bardzo ciasny.
– A ty nie taki cienki jak palce – zaśmiał się i położył policzek na poduszce. Sam poruszył biodrami na próbę. Przecież nie był z porcelany i kiedyś muszą coś zdziałać.
To był znak dla Alessia, by mógł powoli zacząć się poruszać ustawiając się pod takim kątem, żeby nie sprawić dodatkowego bólu partnerowi, pamiętając o budowie anatomicznej odbytu. Luis znów się pod nim poruszył tak, jakby odpowiadał na jego ruchy. O tak, to jest idealny partner i kochanek. Nie lubił, gdy chłopak pod nim leżał jak kłoda. Luis taki nie był, o czym się właśnie przekonywał. Sam dążył do swojej satysfakcji, a ta - jak przewidywał - właśnie zaczęła nim władać.
Zaczęli się kochać powoli, kołysząc w jednym, spójnym rytmie. Rozgorączkowane ciała zlewały się w jedno. Pokój otoczył zapach seksu, potu, skrzypienie łóżka i odgłos westchnień oraz jęków współgrających ze sobą. Sekundy zamieniały się w minuty, kiedy dwaj kochający się ze sobą mężczyźni opętani przyjemnością pozwolili sobie na wszystko.
To co się działo było nierealnie, cudowne, genialne i pochłaniające go w pełni. Już zapomniał, co to ból zapoznając się z tak niezwykłymi doznaniami, jakich nawet nie potrafił sobie wcześniej wyobrazić. Sama świadomość, że kocha się z Alessiem, ma go w sobie, przynosiła mu na myśl, że jest tak fantastycznie, bo łączy ich coś więcej niż tylko żądza ciał. Połączyli się duchowo i uczuciowo, co tylko wzmagało seksualne przeżycia.
– Nie przestawaj. Pieprz mnie. Mnnn – prosił Luis splatając swoje place z palcami Alessia.
– Już ci mówiłem, że nie przestanę. – Objął przedramieniem brzuch kochanka nie powstrzymując się przez mocnymi i szybkimi pchnięciami. Poczuł jak wysuwają mu się kły i ich czubkami pokąsał skórę ukochanego chłopaka. Ochota na oznaczenie go była tak ogromna, że już wbiłby w niego kły i wpuścił w ciało Luisa esencję partnerstwa, na zawsze znacząc go jako swojego. Luis wił się pod nim stękając, jęcząc. Instynkt podpowiadał mu jak ma się z nim kochać, by dać mu rozkosz, która była zarazem jego rozkoszą.
– Nie wy… wy… wytrzymam już – krzyknął Luis. Chciał dojść. Niewiele mu do tego brakowało. Gdyby tylko mógł się dotknąć, ale Alessio z pełną premedytacją mu to uniemożliwiał. Do tego czuł kły kochanka w miejscu łączenia szyi i ramienia, co go jeszcze bardziej nakręcało. Chciał, by ten to zrobił. – Oznacz mnie. Jestem twój.
Słowa sprawiły, że zawirowało mu w głowie. Silny prąd uderzył w jego jądra. Nie czekał już na nic wykonując pchnięcia i wywołując przy tym głośne plaskanie. Palcami ręki, jaką do tej pory owijał brzuch partnera oplótł jego fiuta, co spotkało się z przychylnym sapnięciem Luisa. Wbił się w niego mocniej i, gdy chłopak zaczął dochodzić, zatopił swoje kły w jego ciele, tym samym potęgując jego orgazm i dochodząc w nim.
Doszedł tak mocno, że zaczął trząść się jakby miał gorączkę. W oczach mu pociemniało, miejsce obok szyi zabolało, by zaraz rozlać się przyjemną falą iskierek po całym ciele i posłać impulsy do jego jąder i członka, co tylko przedłużyło szczytowanie.
Usatysfakcjonowany wysunął kły zlizując cienką strużkę krwi i zamykając swoją śliną ranę. Luis już był jego i nikt mu go nie odbierze. Tak samo jak chłopak jemu, on mu też darował swoje życie i mimo braku od niego znaku również należał do młodego kochanka. Wysunąwszy się z niego pomógł swojemu partnerowi zmienić pozycję. Zatopił się w jego szczęśliwych oczach kładąc się tuż obok i nie przestając go dotykać. Głaskał go po twarzy, szyi obdarzając czułością. Obaj jeszcze ciężko dyszeli, ale z każdą chwilą ich oddechy się normowały.
Upojony przeżyciami i szczęśliwy jak nigdy w życiu uśmiechnął się do Alessia. To co przeżył, co się stało, było naprawdę dobre i nie miał tu na myśli tylko seksu. Delektował się dotykiem ich ciał, samą obecnością mężczyzny. Popełniłby błąd gdyby go odrzucił. Dobrze się stało, że w jednej chwili zmądrzał i ujrzał w jasnym świetle przyszłość.
– Jesteś bardzo zmęczony? – zapytał Alessio.
– Trochę, czemu pytasz? – Sam wyciągnął do niego dłoń powoli pieszcząc palcami jego ramię.
– Zmienni mają duży temperament i mija trochę czasu zanim w pełni zaspokoją swoją chuć tuż po sparowaniu – wyjaśnił.
Luis patrzył na niego przez chwilę, zanim zabrał głos:
– Myślę, że wytrzymam jeszcze jedną rundkę jak dasz mi chwilę odpocząć.
– Czyżby spodobał ci się seks ze mną? – Alessio uniósł jedną brew.
– Tak. Szczególnie to jak mnie ugryzłeś. Cholera, w życiu nie przeżyłem takiego orgazmu. – Zaśmiał się i przekręcił trochę na bok. Chcąc się przytulić.
– To specjalny dodatek mając zmiennego wilka za partnera. – Z radością go przytulił sam się sobie dziwiąc, że miał takie pokłady czułości i miłości w sobie. – Nie oznaczyłbym cię gdybyś o to nie poprosił.
– Wiem. – Ucałował go w szyję. – Dziękuję ci za to. Chciałem tego, mimo że znam konsekwencje swojej decyzji.
– Masz na myśli swoją rodzinę. – Odsunął się od niego, ale tylko na tyle by móc spojrzeć mu w oczy. Powinien był najpierw z nim porozmawiać zanim sparował go ze sobą. Nie chciał, żeby Luis stracił swoją rodzinę. On sam był wyrzutkiem, samotnym wilkiem nawet wśród tych, którzy powinni być jego rodziną i nie chciał, żeby coś podobnego spotkało partnera. W razie czego on będzie jego rodziną, tak jak sfora Martina i Daniela zastąpiła miejsce tamtej. I chociaż ci nie byli z krwi i kości złączeni z nim to stali się bliżsi niż ci, co zostali we Włoszech.
– Moja siostra zawsze będzie ze mną. Wiem, że kiedyś ją stracę, nadal wszak pozostanę młody, a ona będzie się starzeć. Nie patrz tak, czytałem wiele o konsekwencjach związania się człowieka ze zmiennym. Wiedziałem na co się piszę. Kiedyś i tak bym ich stracił lub oni mnie. Będę z nimi tak długo jak będę mógł. Dam radę, kocham ich, ale wybrałem ciebie.
– Jeżeli Daniel wyrazi zgodę to będziesz mógł im powiedzieć… – Wsunął się na jego ciało. Wcisnął nos w szyję Luisa. Pławił się w tym, że jego partner nosi teraz jego zapach.
– Wiem, ale na razie wolę zachować jak najdłużej w tajemnicy, że obok normalnego świata istnieje jeszcze inny, którego nie znają – stęknął czując cudowny ciężar na sobie. – Czy tobie znów stanął? – Nie uzyskał odpowiedzi, bo sam ją doskonale czuł na swoim brzuchu. Zanim zdążył coś powiedzieć jego ustami zawładnęły drugie, ponownie głodne i chciwe. Nie miał zamiaru się opierać przed tym czego tak bardzo sam chciał i potrzebował. Coś czuł, że tej nocy się nie wyśpi i jakoś nie było mu tego żal.

42 komentarze:

 1. Za duzo slowa fiut. Prawie nie ma slowa ,,czlonek, penis". Zwlaszcza tutaj to nie pasuje - ,,Ich fiuty otarły się o siebie ściśnięte pomiędzy ciałami niemal elektryzując każdą komórkę w dwóch męskich ciałach."
  Denerwuje mnie to, ze w kazdym opowiadaniu KAZDY z bohaterow ma duzego penisa. Czy to wada miec malego i o tym pisac, nie rozumiem tego. To tak jakby rozmiar mial znaczenie :/
  Nie kazdemu moze sie spodobac, mi sie nie podobal dzisiejszy rozdzial, byl bardzo podobnie opisany jak w innych Twoich opowiadaniach. Brutalny seks..., myslalem, ze chociaz raz dla odmiany poczytam jak wilczki sie kochaja... normalnie.
  Czekam na nastepny rozdzial mimo wszystko,
  Pozdrawiam  Damiann

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U Alessia i Luisa nie ma delikatnego seksu i nie będzie, więc tu możesz się rozczarować. Taka z nich para. Ale dlaczego brutalny? Oni się kochali, miało być bardziej perwersyjnie, a nie słodko. Coś ostrzejszego nie oznacza, że się nie kochali. Dla mnie brutalny seks to coś zupełnie innego, a każdy kocha się inaczej, oni w ten sposób. :) Nie, mały penis to nie wada i rozmiar nie ma znaczenia, ale tak jakoś zawsze w opowiadaniach wychodzi, że jest duży, szczególnie jeśli chodzi o postać taką jak Alessio. Zresztą zmienni mają duże. :)

   Usuń
  2. Ostry, brutalny - te określenia nie pasują mi w ogóle do opisanych scen. Jak na upodobania Alessia było wyjątkowo łagodnie. Miłość i seks zawsze idą w parze. Słaby komentarz. Lu nie zgadzam się z ani jednym słowem

   Usuń
  3. Tyle, ze mi chodzi o to, ze w kazdym Twoim opowiadaniu o wilkach seks jest brutalny i kazdy z nich mial duzego penisa. Raczej chodzi o to, ze aktywi maja duze, a pasywni male, tak jest zawsze, a nie, ze to zmienni. No jestem wyczulony na tym punkcie po prostu...   Damiann

   Usuń
  4. Tak to już jest i tutaj to głównie ode mnie zależy i od moich preferencji. :D Ale nie znaczy, że pasywni mają małe. Raczej tego nie piszę, ale mają i duże i małe, różne. Co do Luisa o chyba o jego wielkości penisa nic nie napisałam, a tym bardziej, że będzie tylko i wyłącznie pasywem. :)
   Ale nadal ja nie uważam, że jest w ostrzejszym seksie coś brutalnego. Tak jak różni ludzie lubią kochać się tak czy tak, jeden woli sado-maso inny nawet o tym nie pomyśli, czy jeszcze coś tam, tak i postacie mają różne potrzeby, upodobania, pragnienia. Alessio woli na ostro, to co było to dla niego i tak łagodnie poszło. Co kto woli, ale rozumiem, że nie każdemu może się taki seks podobać. A wierzcie mi, to nic co siedziało w mojej głowie i nic w porównaniu parku kolejnych scen, a tym bardziej do ostatniej erotycznej sceny z nimi, a będzie ich kilka. Także u tych zmiennych łagodnego seksu nie ma co się spodziewać, ale to nie znaczy, że nie ma między nimi miłości, bo to by znaczyło, że osądza się też ludzi z rzeczywistości. Jeśli ktoś kocha BDSM z partnerem nie znaczy, że go nie kocha. :)

   Usuń
  5. Bardzo ciekawy temat został wybrany do rozmowy, nie ma co... ~

   Usuń
  6. Spokojnie Damiann. To nie jej wina, że masz małego.

   Pozdrawiam
   ~Magda

   Usuń
 2. Co do słowa "fiut" to się zgodzę było ciut przy dużo. A co do samego stosunku to już nie. Jeśli ktoś uważnie czyta to wie że nasz Beta lubuje się właśnie w ostrej zabawie, a nie w miłych pieszczotach. Chociaż nie zawsze, a przynajmniej wydawało mi się, że tak wcześniej gdzieś pisało. Pozatym my dziewczyny lubimy czytać o dużych rozmiarach... Chociaż w prawdziwym życiu nie jest to akut ważne. (mężatka od prawie pół roku :D)
  Rozdział super :) czekam na kolejny.
  Pozdrawiam F :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o to, że w każdym jej opowiadaniu seks jest brutalny ;)

   Usuń
  2. Nieprawda -,-"
   Widocznie nie przeczytałeś wszystkich opowiadań. Nie w każdym opowiadaniu Lu seks jest brutalny. Poza tym ten seks tutaj wcale nie był brutalny >_< brutalność to coś zupełnie innego niż to co Luana opisała w tym rozdziale. Fakt było dość sporo zaborczości i był to "ostry" seks ale nie brutalny!

   ~` ObakeHitomi ( nigdy jeszcze nie dodałam żadnego komentarza bo nie jestem w tym dobra ale czytam wiernie każde twoje opowiadanie, z każdego bloga ^^. Powodzenia przy kolejnych! *o*)

   Usuń
  3. F - Tak, Alessio lubuje się w ostrej zabawie, nawet bardzo ostrej, a Luis też nie jest taki delikatny i trafili na siebie idealnie. :) Ja mężatka od przeszło roku. Pozdrawiam :)

   ~` ObakeHitomi - Też uważam, że brutalność to co innego, ale rozumiem, że są ludzie, którzy mogą być zniesmaczeni i trzeba się nawzajem zrozumieć. :)

   Usuń
 3. Dla Mnie rozdział był Boski:D
  Taki jak powinien być, Taki jak chciałam żeby był.
  Jeśli chodzi o rozmiar - to opowiadanie i autor decyduje.
  Chociaż szczerze to bym się zdziwiła gdyby był mały w końcu to Zmienny Oni już tak mają:D
  (A wierzcie mi przeczytałam całą mase opowiadań o Zmiennokształtnych)
  Jeśli chodzi o słowo "fiut" to nie zwróciłam uwagi na to żeby było go zadużo. Mi czytało się rewelacyjnie i nie mogę się doczekać następnego zbliżenia między Luisem i Alessio.
  Czekam na więcej :D
  Pozdrawiam
  Weny życze
  lucynaleg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Także przeczytałam masę opowiadań o zmiennokształtnych i zgadzam się, że oni już tak mają. :) Żaden z nich raczej "mały" nie jest. Zresztą nasz Christian również. :)

   Usuń
 4. uwielbiam cię! będzie doktorek! hura!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą:D
   Hurrrra
   Czekam na część z Doktorkiem :)
   Pozdro
   lucynaleg

   Usuń
  2. Poczekacie sobie kilka miesięcy i trzymajcie kciuki, żeby była chęć na pisanie tego. :)

   Usuń
  3. Może i będzie trzeba długo czekać, ale na pewno będzie warto :)
   A kciuki będę trzymać na pewno, nawet dwoma rękami (choć może tylko jedną bo jakoś trzeba obiady gotować ;D )
   Buziaczki :*
   lucynaleg

   Usuń
 5. Fantastyczny rozdział. Uwielbiam:) Luis i Alessio mieli HOT noc:) Nie wiem co wszyscy tak się przyczepili do tych" fiutów" hehe, mnie tam sie podobało. Ale kazdy ma swoje zdanie. Niecierpliwie czekam na nexta i jakiś wątek kryminalny bo napewno się jeszcze pojawi. Chyba:) Pozdrawiam cieplutko, Asia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten rozdział był inny, czytając miałam wrażenie,że nagle zmieniłaś styl. I rzeczywiście nadużyłaś słowa "fiut". Co w pewnych momentach było nie na miejscu. Przynajmniej dla mnie. Rozdział ogólnie mi się podobał, uwielbiam Alessia. On i Luis są dla siebie stworzeni :) Naprawdę się cieszę że są już razem. Na zawsze.
  I nie zgodzę się z innymi czytelnikami, jak dla mnie to nie był ani ostry ani brutalny seks. Fakt,delikatny też nie był. Podobał mi się, nie był przesłodzony ani przesadzony. Więc śmiało mogę stwierdzić, że było dobrze,chociaż mogło być lepiej. Wcześniejsze tego typu sceny , w poprzednich opowiadaniach były znacznie lepsze. Jednak czepiać się nie będę, sama pisze , więc wiem,że nie zawsze wszystko jest tak jakbyśmy chcieli. Nie da się zadowolić wszystkich.
  Nie zaskoczyła mnie wiadomość o czwartej części i to z doktorem w roli głównej.Spodziewałam się tego i już umieram z ciekawości ;D
  Pozdrawiam i życzę weny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Budowa anatomiczna odbytu. Ja rozumiem, że to ważne aby o tym pamiętać, zwłaszcza podczas seksu analnego ale serio?! Pisać coś takiego w środku gorącej sceny? Jak dla mnie to zepsuło cały nastrój i klimat tego fragmentu tekstu.
  Mimo wszystko rozdział do przyjęcia. Mam nadzieję, że dalej będzie coraz lepiej.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Rozdział jak zawsze świetny (ale to już wiesz).
  Z reszta co tu więcej mówić? Każde opowiadanie i każdy opis jest genialny.
  Taki Hot rozdział.
  A co do doktorka... Już skaczę jak wariatka z radochy haha xD
  Jestem ciekawa co nastąpi w kolejnej notce.
  Pozdrawiam ~

  OdpowiedzUsuń
 9. Uhuhuu, ciekawa jestem poranka. :D Oczka Chrisa pewnie od razu wiele wyłapią. :D Cóż to był za rozdział, kochana! Jakbym to widziała na żywo. Nie potrzeba anime, żeby mieć potężny kawałek dobrego video w wersji piśmienniczej. :D
  "historia o doktorku musi powstać" - radujesz me serce, radujesz mą duszę. xD

  OdpowiedzUsuń
 10. Już od dawna zamierzałam skomentować, ale powstrzymywałam się. Naprawdę doceniam Twoją pracę, byłaś w końcu jedną z pierwszych autorek, której opowiadania zaczęłam czytać i mam sentyment. Znam wszystkie Twoje twory, więc mogę się wypowiedzieć.
  Podoba mi się motyw ze zmiennymi, czytałam takie opowiadania po angielsku, z wilkami, ale tam był knotting i te sprawy. Podoba mi się ta część, dwie poprzednie... Wytrzymywałam kilka pierwszych rozdziałów czytanych pobieżnie. I tu chyba wychwalanie się kończy... Przepraszam.
  Nie naskakuję na Ciebie, chcę dać Ci konstruktywną krytykę, a nie puste słowa. Wiesz, co strasznie mi się nie podoba w Twoich nowych tworach? To jak wulgarnie opisujesz sceny łóżkowe. Owszem, można na ostro, brutalnie, czytałam wiele takich opowiadań, ale u Ciebie czuję... skrępowanie. Czuję się zażenowana. 'To było dziwne uczucie, dotykać fiuta nienależącego do niego.' Słowo 'fiut' jest tu nie na miejscu, zwłaszcza, że Luis robi to pierwszy raz z innym facetem. Zgadzam się z osobami powyżej, co do używania, a wręcz nadużywania tego rzeczownika. I to nie pierwszy raz. Tak samo to, co 'jęczą' podczas tych chwil... Jak z taniego pornusa, naprawdę. Czasem lepiej nic nie mówić. Czasem lepiej opisać to minimalnie, pozostawiając niedosyt, ale opisać zbliżenie, jako 'sztukę'. To, co obecnie piszesz... Jest dla niewyżytych dziewczynek, nie obrażając oczywiście. I ktoś może na mnie naskoczyć: to napisz coś lepszego! Byłam kiedyś autorką opowiadań, więc pojęcie mam, zresztą dużo czytam, potrafię ocenić tekst, nie tylko jako zwykły czytelnik.
  Nie rozwijasz się, Luano, to źle. Nie namawiam Cię do pisania filozoficznych tekstów, pełnych przemyśleń, ale jako osoba, która już długo w tym siedzi powinnaś prezentować wyższy poziom i używać odpowiedniego doboru słów do danej sceny. Jednak nie przekreślam Cię! Z niecierpliwością czekam na każdą następną notkę, bo może znów mnie pozytywnie zaskoczysz, jak kiedyś! A mam taką nadzieję, bo pomysły masz ciekawe, bardzo. I naprawdę nie chcę byś miała mi za złe ten komentarz, chcę dobrze i wyrażam swoją opinię. Powinnam spodziewać się fali hejtu?
  Pozdrawiam i dużo weny.
  Chao.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo dla was niektorych liczy sie tylko to, zeby w rozdziale bylo walanko i koniec. Niewazne jak napisane. Ale jak widze nie tylko mi przeszkadza to, ze Luana zaczela zle opisywac TE sceny. Rozumiem juz, ze Allesio i Luis lubuja sie w seksie takim i takim. Przeciez nie bede przestawal czytac bloga tylko przez to. Piszesz swietnie, emocje, dramat to Ci sie udaje. Ale sam zaczalem zauwazac, ze Twoje opisy erotyczne sa coraz bardziej wulgarne. ,,kutas" ,,fiut" ,,chuj". Juz nie czepiam sie tych wielkosci, tych ostrych ,,seksow". Po prostu kiedys wychodzilo Ci to lepiej. I nie. Nie piszemy tego dlatego, zeby Cie skrytykowac, tylko po to, by sprowadzic Cie znowu na ta dobra strone. Na ta, w ktorej pisalas to wszystko lepiej ;)
   Jestes bardzo dobra pisarka, dla mnie najlepsza autorka, wiec napewno nie zapomne o Twoich blogach i zawsze bede je czytal (i wyrazal swoje zdanie ;) )


   Damiann

   Usuń
  2. W końcu jakiś głos rozsądku się pojawił na tym blogu. Zgadzam się z Chao w 100% i po części z Daminnem.
   Brutalny seks opisany wulgarnie wcale nie jest fajny. Subtelniejszy opis byłby o wiele trafniejszy.
   Ostatnio złapałam się na tym, że czytając twoje opowiadania przeskakuję między akapitami nie czytając wszystkiego. I myślę, że to jest wina coraz gorszej jakości tekstów. Jakbyś nie miała już pomysłów na tą serie tylko piszesz coś aby tylko pisać.
   Mam nadzieję, że to tylko chwilowy kryzys i że w przyszłości to się poprawi. Jeśli nie, cóż, będzie to koniec mojej przygody z twoimi opowiadaniami, a szkoda by było bo jestem z tobą od samego początku i mam pewien sentyment do twojej twórczości.

   Usuń
  3. Lu na początku opowiadania napisała, że jest ono już gotowe, więc na pewno nic nie zmieni, także już możesz odejść.

   Usuń
  4. Damiann wyrażaj swoje zdanie. :)
   Nie każdemu chodzi o to, żeby było tylko walanko i nic więcej. Na pewno nie mnie. Moje opowiadania zawierając sceny erotyczne te łagodne i te ostre. Sam blog jest +18. Jednym się podoba to, innym nie i to jest zrozumiałe. Jak powiedziałam w tym opowiadaniu nie będzie łagodnych scen. Może ja też na wszystko inaczej patrzę, bo wierzcie mi, to co ja napisałam to naprawdę łagodna scena. Poza tym jestem mężatką i też inaczej na wszystko patrzę, nie rumieniąc się i nie burząc na pewne słowa. :)

   Usuń
  5. Gdybym mogl napisalbym do Ciebie na gmailu, bo czuje, ze juz zaczynam robic spam. Ale gmail mi sie nie wlacza, nie wiem co sie dzieje.
   Przeczytalem caly rozdzial jeszcze raz i naprawde mi sie podoba. Nie jest az taki ostry jak mowilem. Zwracam honor. Ale cos w czym zdania nie zmienie to nadmierne slowo fiut i kutas. Te slowa do Ciebie Luano nie pasuja, no :D Ty sie wydajesz taka ulozona kobieta, taka z gracja, elegancja, wszystko dopiete na ostatni guzik, ze po prostu nie moge sie przyzwyczaic do tego, ze piszesz tak wulgarne slowa :P
   Naprawde Ci zaspamilismy :D
   Damiann

   Usuń
  6. Damian, pasują, to moja druga strona. Nawet jakby do mnie nie pasowały to do postaci tak, bo nie uprawiają raczej seksu po Bożemu. :D

   Usuń
  7. Jak ja Ci zaraz dam! Po Bozemu to nie tego nie robia :D Nie pasuja, czytajac dziwnie to wszystko brzmi :D

   Usuń
 11. Mi się bardzo podobało, a wierzcie, że nie jestem napaloną dziewczynką, tylko przeszło trzydziestoletnią kobietą, która już raczej niczym nie będzie zażenowana, czy będzie się na czymś tam rumienić. Czytam wiele takich opowieści po polsku, angielsku łagodne, ostre sceny i bardzo ostre, które dla dziewczynek nie są wskazane i to tutaj jak dla mnie było bardzo delikatne. W angielskich wersjach fiut za fiutem leci, a prawiczki doskonale wiedzą co robić. Luano, nigdy się nie odzywałam, ale nie wszystkim się dogodzi, nie każdemu spasuje słowo "kutas" i się dużo osób oburzy, niczym się nie przejmuj. (-:
  Pozdrawiam
  Joanna

  OdpowiedzUsuń
 12. No wreszcie dostęp do internetu, dzięki niebiosom
  Więc tak... co do tych fiutów to mnie one pasowały, a ta scena erotyczna była zarąbista, nie iważam jej też wcale za brutalną czy cuś, była po prostu... ostra.I mnie bardzo taka pasuje, była dość wyjątkowa i inna niż większość do tej pory :)
  Ja chcę czwartą część jak najszybciej, a że będzie z doktorkiem to po prostu świra dostaję :D
  I czy możemy liczyć na jakieś podstawowe informacje o tym, co będzie po tej części wilczków?
  I co to jest BDSM?
  Tą budową anatomiczną odbytu to mnie rozwaliłaś, no normalnie siedze, czytam i nagle tak parskam.Chociaż w sumie zepsuło to troche atmosfere, ale cóż :D
  I cieszę się, że będzie jeszcze ostrzej miedzy nimi *.*
  Weny i błagam, nie torturuj tak czytelników na przyszłość :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy jest na co parskać. Jestem pasywem i Luana poruszyła bardzo ważną część, budowę anatomiczną i niech każdy aktyw zapamięta to i uważa, żeby nie było tak jak ze mną.
   Dziękuję.

   Usuń
 13. Chcę walnoć komentarz a tu kurczę usunęłam bloga.
  Na początek mała informacja najprostrza gdyż ja nie umiem dobrze tłumaczyć więc skorzystałam z Wiki dla Akane by wiedziała o co chodzi:
  BDSM – skrótowiec pochodzący od słów „związanie” i „dyscyplina” (ang. bondage & discipline, B&D), „dominacja” i „uległość” (ang. domination & submission, D&s, D/s), sadyzm i masochizm (ang. sadism & masochism, S&M). Odnosi się do szerokiego spektrum działań i form relacji międzyludzkich, które w wielu przypadkach nie są powszechną praktyką w relacjach seksualnych. Oprócz zachowań z zakresu dominacji, składania, dyscypliny, kar, niewoli, fetyszyzmu znajdują się także te dotyczące pełnego spektrum osobowości i interakcji seksualnej. Mimo że niektóre działania mają formę przymusu, BDSM nie jest formą molestowania seksualnego, bowiem odbywają się za zgodą zaangażowanych partnerów.

  Działania i relacje w kontekście BDSM charakteryzuje fakt, że uczestnicy zazwyczaj dzielą się na osoby dominujące i uległe. Poszczególne osoby mogą stale zajmować określoną pozycję lub zmieniać ją w zależności od sytuacji tzw. switches.

  BDSM jest praktykowany jako odgrywanie konkretnych scen, w których występują odpowiednie rytuały. Należą do nich m.in. odpowiednie sygnały czy kody, a także odgrywanie konkretnej roli. W niektórych wypadkach dochodzi do uwzględnienia BDSM w codziennych aspektach życia.

  A teraz komentarz.
  Normalnie pokazałaś wszystko co uwielbiam
  Namiętność, przemoc i wspaniały cudowny seks.
  Dokładnie tak wyobrażałam sobie Alessio
  Jest genialny w swojej roli i wspaniale uzupełnia się z Luisem.
  Cieszę się, że w końcu poszedł po rozum do głowy i są razem.
  Cieszę się że będzie jeszcze jedna część wilczków ale czekam na nowe opowiadanie.
  Muszę przyznać że pod wieloma względami ta seria najbardziej mi się spodobała.
  pozdrawiam mocno i czekam na ciąg dalszy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za profesjonalne i jasne wytłumaczenie =^.^=
   Do Anonima : A z tą budową anatomiczną to nie chciałam nikogo urazić ani nic, wiem że to jest ważne itd. po prostu w tej sytuacji mi to dość komicznie zabrzmiało ze względu na wspomnienie pewnej rozmowy. Przepraszam za coś co w sumie miałeś prawo źle odebrać, ale nie chodziło mi o to o co tobie chodziło(boszszs, moja poprawność mnie powala, ale chba wiesz o co chodzi)
   I przepraszam za pisanie dwóch odpowiedzi w jednej, jakoś tak wyszło, z telefonu jestem to mi sie nie chce zmieniać ;)

   Usuń
 14. No nareszcie doszło do połączenia huraaaaa.....

  OdpowiedzUsuń
 15. Słodziutka z nich para :) Dobrze, że już nawet ze sobą do łóżka poszli, bardzo się z tego cieszę :)
  Świetny rozdział

  OdpowiedzUsuń
 16. Jej *.* rozdział booooski !! Luana...jesteś moim guru <3 uwielbiam to opowiadanie <3
  Czekam już co się będzie działo w następnych rozdziałach bo zdaje się, że sielanka nie będzie mogła trwać zbyt długo ( chyba) ;)
  Życzę dużo weny
  Pozdrawiam OfeliaRose
  kwiat-przyjazni-ofelia-rose.blogspot.com
  *sorka za spamowanie adresem bloga ale staram się ściągać czytelników ;) *

  OdpowiedzUsuń
 17. jak dla mnie to caly seks i jego forma idelnie pasowala do charakteru Luisa i Alessia , moim zdaniem rozdzial swietny . Mam pytanie .. zdradzisz nam tematyke nowego opowiadania ?

  OdpowiedzUsuń
 18. Witam,
  wspaniały rozdział, jednak Luis poszedł po rozum do głowy, jak ja się cieszę, zę są razem no i Allisio oznaczył go jako swojego....
  Dużo weny życzę Tobie...
  Pozdrawiam serdecznie Basia

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. :)