18 stycznia 2017

Ankieta

Link do wczorajszego info: Klik

Po prawej pojawiła się mała ankieta. Macie do wyboru tylko dwa tytuły, bo tylko one wchodzą w grę ze względu na małą ilość stron i nie należą do żadnej serii. Nic więcej nie powiem, bo nie wiem co z tego wyjdzie, ale chciałabym wiedzieć co lepiej wydać jako książkę. 

Wiem, że chcecie Połączonych. Ale one na razie nie wchodzą w grę, bo nie zdążę tekstu poprawić do marca i ma dużo stron, a dostałam wytyczne, że ma być ich do 200. Zresztą ten tekst powierzyłabym komuś innemu jeżeli chodzi o wydanie. 

6 komentarzy:

 1. Naprawdę dziwię się ludziom, którzy dają ocenę postu słabą, nawet kiedy jest informacja od autorki. Ten świat zmierza w złym kierunku, jeżeli ludziom już nic nie pasuje.

  P.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z mojej perspektywy każdy z nas z twojego tekstu może sobie zrobić książkę, jeśli już masz coś wydawać to nie tekst który jest publicznie dostępny, ale to tylko moja opinia, obiecuje że jak coś niepublikowanego wydasz to za każde pieniądze kupie (ojć nie napisałam ci że to dwutomowe opowiadanie o ojcu 3 dzieci kupiłam, czytałam i mi się bardzo podoba)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydawanie jako książki już publikowanych tekstów nikomu nie przeszkadza w kupnie. Jeżeli ktoś chce jakiś tekst mieć na papierze to zawsze książkę kupi i nie będzie marudził. A papier to co innego niż wersja elektroniczna. Zawsze będzie tak, że jeżeli kiedyś wydam tekst jako książkę to wersje elektroniczne też będą. A kilka osób wydaje książki ze starymi opowiadaniami, które są na blogach i chętni na nie są.
   Cieszę się, że "Druga szansa" Ci się podobała. Ale to iąta część serii.

   Usuń
  2. Sorki że o 2 szansie pisze nie w temacie ale akurat mi się przypomniało że dawno dawno, dawno temu miałam ci wysłać maila i oczywiście jak to ja zapomniałam. Wiem że to kolejne z serio obrazów miłości. Przy okazji pytanie. Czy o zmiennych będzie jakaś dalsza część?

   Usuń
  3. Co do zmiennych to nie mówię nie i nie mówię tak. Na razie nie mam ochoty czegoś takiego pisać, ale co będzie za rok to nie wiem.

   Usuń
 3. ojj Luano, z chęcią kupiłabym wszystkie wydane przez Ciebie książki od razu (nie zdążyłabyś nawet mrugnąć po publikacji posta a ja juz bym wszystkie zamówiła ;p
  Nie mniej licze, że wydasz kiedyś Połączonych, uwielbiam te opowiadanie :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. :)