13 listopada 2015

Buntownik - zapowiedź

Hej

Wspominałam, że w przygotowaniu jest kolejny tekst, który umieszczę na Beezar.pl. Dostałam już całość poprawioną, plik już złożyłam, wprowadziłam poprawki bety, teraz go czytam i opublikowanie opowiadania zależy od tego jak szybko go przeczytam i wprowadzę poprawki, jeśli wyłapię jakieś błędy. Nie wiem czy to będzie dzisiaj (a nuż się uda), ale może w weekend lub najpóźniej w poniedziałek "Buntownik" ujrzy światło dzienne, a czeka na to od września. :)

Tak się złożyło, że nic nie publikuję, a potem prawie na raz dwa teksty. Różnie z tym będzie. Czasami będą większe przerwy, czasami mniejsze. A jeżeli tekst mam, nie będę czekać. 

Na razie na Beezar.pl umieściłam zapowiedź i fragment tekstu oraz opis: http://www.beezar.pl/ksiazki/buntownik-fragment-zapowiedz

Zapraszam. :) 

PS. "Buntownik" jest opowiadaniem, które w przyszłości ukaże się na blogu. Ale stanie się to dopiero za rok, za półtora. Także to opowiadanie każdy będzie miał możliwość przeczytać. Piszę o tym, bo sami zadecydujecie czy chcecie czekać, czy już je kupić. Na pewno wtedy razem z Buntownikiem będzie się ukazywać inne opowiadanie,  by ci co go już zapoznali się z Buntownkiem mieli co czytać. :)

12 komentarzy:

 1. Wow, nie spodziewałam się tego, że napiszesz coś, co będzie dziać się w Polsce. Przeczytam :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wróciłam do Polski i fajnie mi się pisało. To obyczajówka, oczywiście z wątkiem romansu. I myślę, że jeszcze nie raz napiszę coś z akcją w Polsce. :)

   Usuń
 2. Czy musze czytac obrazy milosci po kolei, pytam czy sa nawiązania w treści tak jak w historii o zmiennych? :) bo nie wiem czy moge np nie zaczac od czesci pierwszej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz. To znaczy na pewno można bez problemów czytać część 3 jako pierwszą, bo nie ma związku z poprzednimi. Natomiast w 2 części bohaterem jest postać, która pojawia się w części 1 i jest jakby spoiler w tej drugiej części wspominający przez chwilę o postaciach ze Znalezionych na strychu. Dlatego najlepiej byłoby czytać 1 potem 2. Ale to już od Ciebie zależy czy Ci coś takiego nie przeszkadza. :)

   Usuń
 3. Bardzo się ciesze czytaj prędko bo te kilka stron dla zachety to zamało dlamie:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To trzymaj kciuki, żeby mi się dzisiaj udało wszystko zrobić. :)

   Usuń
  2. Trzymam trzymam, dziś, jutro tez mogę zrobić P-pay:-)

   Usuń
 4. No no, nie spodziewałam się, że tak szybko dasz nam nowy tekst. Chociaż, prawdę mówiąc zastanawiam się czy kupić, czy nie. W końcu za jakiś czas będzie na blogu. Ale zastanowię się nad tym.
  Czy ja dobrze rozumiem?
  Po Długu będą Wilczki. Po Wilczkach będzie to opowiadanie które ma 80 rozdziałów, a dopiero później Buntownik na blogu???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po Długu będzie ten tekst, który ma ponad 80 rozdziałów. Zmienni, bo to raczej będzie opowieść o smokach, ukażą się w całości, za darmo na Beezarze, wtedy kiedy zostaną poprawione. Chciała bym je dać na Boże Narodzenie, ale może się to nie udać. :) A Buntownik pojawi się po zakończeniu tego długiego tekstu W sidłach miłości.

   Usuń
  2. Pod choinkę to będzie super prezent:-)

   Usuń
 5. Dzięki Lu, przynajmniej teraz wiem, że lepiej będzie po prostu Buntownika kupić. Jestem bardzo, ale to bardzo ciekawa czym nas w nim uraczysz. Mam nadzieję, że nikt nie umrze!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego nie mogę powiedzieć. :))) Mogę tylko zdradzić, że to jest pierwsza część historii. :)

   Usuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. :)