19 sierpnia 2015

Książka Silencio

Hej

Dla wszystkich, którzy lubią twórczość Silencio i nie tylko dla tych, została wydana jej książka "Czerwone niebo". Także w ramach znajomości i tego, że cenię tę autorkę za jej fantasy umieszczam tę reklamę i zapraszam w imieniu Silencio do kupna książki. 

Kupić książkę można tutaj: KLIK


7 komentarzy:

 1. Jak takie beztalencia jak wy wydaja ksiazki z takimi nudnymi opowiadaniami? Smieszne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazdrościsz? Jakim Twoim zdaniem trzeba mieć talent, żeby wydawać? Sama/Sam gdybyś pisała/pisał chętnie wydała/wydałbyś swój nudny tekst.

   Usuń
 2. Szkoda, że wydajecie książki w formie ebooka. Wolałabym się cieszyć papierem na półce. Ale pewnie brak funduszy na to nie pozwala. Chętnie jednak kupię wasze książki. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli zajrzysz na stronę, gdzie zostało wydane "Czerwone niebo" zobaczysz, że to jest książka, a nie ebook. :)

   Usuń
 3. Czy nie dałoby się całości Długu sprzedać na tym beezarze? Chętnie kupiłabym całość. Zapłacę nawet 20 zł. Nadal publikowałabyś go na blogu, ale jeśli ktoś by chciał kupić to by go sobie kupił i miał od razu. Tym bardziej, że we wrześniu wyjeżdżam i nie będę mieć za bardzo dostępu do neta.

  Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dałaś mi niezłą zagwozdkę, co zrobić. Nie wiem. Musze pomyśleć.

   Usuń
  2. Fajny pomysł. Dziewczyny z fire dragon zrobiły podobnie z Exit czy jak brzmiał tytuł tego tekstu. Kto chce kupi, a kto nie chce poczeka na całość na blogu lub będzie czytał na bieżąco. Ja kupię, ale nie za dużą sumę.

   Usuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. :)