7 lutego 2018

Bucketbook - sklep z tekstami LGBT

Hej Kochani. 

Przybywam do Was z wiadomością, że oficjalnie jest już otwarty sklep Bucketbook.
Już można robić w nim zakupy. Są tam do kupienia teksty wyłącznie o tematyce LGBT lub zawierające w sobie takie wątki. W sklepie dostępne są wszystkie moje teksty, te które były płatne, teksty Silencio (już można kupić jej nowy tekst "Syn lasu"), Shikat Tales, Bartka i innych, a w przyszłości na pewno pojawi się tam więcej autorów. 
Możecie poczytać na stronie Shikat co one piszę o Bucketbook: https://shikattales.wordpress.com/2018/02/06/bucketbook-pl/

Pewnie zapytacie skąd się wziął Bucketbook i co z Book-Self . Otóż Book-Self zakończył swoją działalność. Za to powstał właśnie Bucketbook, którego właścicielkami są ShikatTales. Sklep należy wyłącznie do dziewczyn, które będę chciały przyciągnąć jak najwięcej autorów i promować teksty o tematyce, którą tak lubimy. Jeżeli znacie kogoś kto dobrze pisze i chciałby wydawać swoje teksty to dajcie znać. Wiadomo jak to jest. Nie zna się każdego autora o tej tematyce, a na pewno jest wielu, którzy piszą rewelacyjnie, a gdzieś się ukrywają. :)

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości jeżeli chodzi o sklep piszcie na tego maila: sklep@bucketbook.pl  Dziewczyny z pewnością odpowiedzą na każde pytanie czy rozwiążą wątpliwości. Ale wpierw zapoznajcie się z FAQ i może tam znajdziecie odpowiedź na Wasze pytania. :)


4 komentarze:

  1. Już konto założyłam i z pewnością gdy będę miała urodziny to wiem o co poprosić koleżanki.

    Kurigara

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę przyznać, że jestem pod gigantycznym wrażeniem całego przedsięwzięcia. Z pewnością odwiedzę.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. :)