28 lutego 2017

MPREG do kupienia"Szczęście od losu" jest od dzisiaj do kupienia. Tekst za kilka miesięcy ukaże się również na blogu. Z różnych przyczyn mimo tego nie mogłam dać niższej ceny. Nie znalazłam też fajnego, pasującej okładki i dałam tę która mi się trafiła. Nie będę tłumaczyć co i jak, po prostu zapraszam do kupna tutaj: Klik.

EDIT: Tekst również od dzisiaj można będzie kupić tutaj: Szczęście od losu

8 komentarzy:

 1. Super pomysł by dla tych co nie chcą czekać na kolejne pojawiające się rozdziały. Mnie niestety na razie nie stać - w polsce nie ma darmowego leczenia zębów. Fajnie jednak że jest taka możliwość że prócz oczekiwania tydzień po tygodniu na kolejne rozdziały można mieć tekst od razu. Gratuluje ukończenia kolejnej historii :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem dlaczego ktoś daje oceny postowi, ale ich sprawa. Piszę w innej sprawie. Zmień betę na lepszą. Błędów jest ogromna ilość. Nie wiem co ona poprawiła, ale ma się wrażenie, że nic nie zrobiła. Są literówki, przecinki tam gdzie nie były potrzebne i zdania, które by o wiele ładniej brzmiały gdyby zostały poprawione dobrze. Odnoszę takie wrażenie, że beta niczego nie zrobiła. Zmień ją, a efekt będzie lepszy. Daj to komuś innemu, niech porządnie tekst poprawi i w przyszłości zajmie się drugim tomem.
  Co do tekstu, podobało mi się. Fajnie wymieszałaś swoje style i miło było wrócić do azjatyckich chłopaków. :-)

  Karolina

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie kupiłam i biorę się za czytanie 😍

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja chce w cieniu ludzi :/ .. wiem wiem nie piszesz juz tego skończyło się .. ale mi tak ta seria się podoba żebym przeczytała nawed ze 6 tomów jeszcze ... często do tego opowiadania wracam ♡ a nowy tekst zakupuje juz we wtorek ♡

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na zmiennych nie mam chęci, pomysłu. Może kiedyś coś jeszcze będzie, a może już nie. Nie wiem. :)

   Usuń
  2. Ale po co kolejna czesc? Tak jest dobrze przeciez. Im wiecej czesci tym wszystko traci swoja magie i nie ma przyjemnosci z czytania. To tak jak z filmami...

   Usuń
 5. a ja kupiłam i przeczytałam i czekam na następną część

  OdpowiedzUsuń
 6. Kupiłam, przeczytałam i jestem zachwycona. Nie mogę się doczekać kolejnej części :-)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. :)