18 maja 2012

info

Zmieniam wygląd bloga i przygotowuję go na przyszłe opowiadanie, które ukaże się na przełomie czerwca i lipca. A czy będzie wcześniej, to zależy od osobistych spraw.

Edit 01-06:
Blog pozostaje w takich kolorach i układzie jakim jest obecnie. Teraz tylko czeka na publikację nowego opowiadania, które postanowiłam publikować wcześniej. 

5 komentarzy:

 1. Strasznie podoba mi się wygląd ;3 Tło postu jest pod kolor tła strony! Wszystko jest ładnie dopracowane, a blog kojarzy mi się z Muzyką, którą sobie dziś przypominałam wraz z Ibarą xD
  ---
  Ja chcę się pozbyć poczty z Onetu xD Nie zaglądam na nią prawie wcale, a gdy tego nie robię, jest prawdopodobieństwo usunięcia bloga. ;P
  Mam nadzieję, że można tak zrobić.. ma jednego bloga w pogotowiu - brudnopis... ciekawe, czy można mu zmienić adres na ten, który miałam.

  Taa, Darkowi strasznie spodoba się to, że Mikołaj zawoła do nich Radka xD

  Drarry nie czytałam... muszę się wziąć, by słyszałam, że Akame przeszła samą siebie (czytałam, nie słyszałam... xD) Ja miałam pomysł na opowiadanie (natchnął mnie klip), ale aktor wyszedł w tej fajnej pozie tylko raz, a klip jest nieco spikselowany... xP

  Hahaha, no tak xD Pan był kapitalny, ale ja mu w życiu nie oddałabym mojej kochanej, Narutotowej (bo żółtej) parasolki xD

  Zapraszam na rozdział ;P

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam z niecierpliwością na opko, ale... dlaczego robisz kolejny blog? Na jednym przecież możesz pomieścić... nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę pomieścić, ale wolę mieć dwa. :D Tam miały być opowiadania wyłącznie z Onetu i miał być zamknięty, i tu miałam tylko publikować.

   Usuń
 3. A... Ale mogą być wszystkie razem, po co rozbijać? :P Dawaj wszytko na jednym blogu i będzie super czytać, nie trzeba będzie zapisywać kolejnych stron i wgl. ;P A poza tym dodawaj szybko ten nowy rozdział! ;P WENY!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zostają dwa. tu będę zmieniać wygląd, a tam zostanie taki jaki jest. Nowy rozdział będzie dopiero na przełomie czerwca i lipca. A Wena się przyda.

   Usuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. :)